Wywóz odpadów zielonych Toruń

Jeżeli musicie się zmierzyć z koniecznością uporządkowania ogródka lub działki, to idealnym rozwiązaniem Waszych problemów może stać się nasza pomoc. Szybki wywóz odpadów zielonych z Torunia i okolic to kompleksowa usługa, która sprawdzi się nie tylko w przypadku osób prywatnych. Prowadzona przez nas firma posiada duże doświadczenie w zakresie wywozu odpadów zielonych. Dysponujemy zapleczem technicznym oraz kadrą pracowników, którzy są w stanie szybko i rzetelnie realizować każde Wasze zlecenie. Niezależnie od rodzaju oraz ilości odpadów z pewnością będziemy w stanie pomóc Wam w szybkim pozbyciu się problemu.

Wywóz odpadów zielonych – jakiego rodzaju odpady odbieramy?

Wielu Klientów jeszcze zanim zleca nam wywóz odpadów zielonych, dopytuje jakiego rodzaju odpady mieszczą się w tej kategorii. Staramy się, aby nasza oferta była możliwe szeroka i kompleksowa. Wywóz odpadów zielonych z Torunia obejmuje:
– gałęzie,
– liście,
– trawę,
– kwiaty oraz chwasty,
– krzewy i drzewa,
– ziemię.
Zdajemy sobie sprawę, że robiąc porządki w ogródku lub sadzie możecie mieć problem z dużą ilością odpadów. Dotyczy to również miejsc użyteczności publicznej, które otoczone są terenami zielonymi. Zadbanie o ich idealny wygląd to nie lada wyzwanie. Ważnym elementem prac pielęgnacyjnych jest wywóz odpadów zielonych, który musi odbyć się szybko i sprawnie. My nie zwracamy uwagi na rodzaj odpadów zielonych. Staramy się w możliwie krótkim czasie dotrzeć do Was swoim autem i pomóc w pozbyciu się problemu.

Jak przebiega wywóz odpadów zielonych z Torunia?

Sam wywóz odpadów zielonych z Torunia odbywa się szybko i sprawnie. Posiadamy własny pojazd, który może zabrać jednorazowo nawet 16 m3 odpadów lub równowartość 1600 kg odpadów. Chcąc złożyć zamówienie na wywóz odpadów zielonych wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasi pracownicy pomogą Wam w ustaleniu wszelkich szczegółów zamówienia. Musicie przede wszystkim podać nam orientacyjną ilość odpadów, lokalizację oraz termin odbioru. Oczywiście zamawiając auto o pojemności 16 m3 nie musicie zapełniać go w 100%. Samochód jest podzielony umownie na 4 sekcje. Od ilości „zapełnionych” sekcji uzależniona jest opłata za wywóz odpadów zielonych. A co jeśli odpady nie zmieszczą się na auto? Bez problemu podstawimy samochód jeszcze raz. Z pewnością będziecie pozytywnie zaskoczeni tym, jak szybko można pozbyć się zalegających odpadów z posesji.

Kto może zamówić wywóz odpadów zielonych?

Wywóz odpadów zielonych z Torunia jest usługą, którą kierujemy nie tylko do osób prywatnych. Naszymi Klientami bardzo często są także firmy oraz instytucje publiczne. Wszędzie tam, gdzie znajdują się tereny zielone pojawia się również konieczność wywozu odpadów. Oczywiście bardzo różna może być skala tego wywozu, ale niezależnie od powierzchni oraz ostatecznej ilości odpadów nasza firma jest w stanie zorganizować ich wywóz tak, abyście szybko pozbyli się tego problemu.
Korzystając z naszej oferty możecie liczyć na profesjonalny wywóz odpadów zielonych z Torunia. Obsługujemy również Klientów z okolicznych miejscowości. Po odbiorze zajmujemy się utylizacją odpadów. Po zakończeniu zlecenia wystawiamy paragon lub fakturę VAT.